Karboğazı gezisi

Everest Dağcılık ve Doğa Sporları Organizasyonu ile birlikte düzenlediğimiz Karboğazı Gezisi eğlenceli anlara sahne oldu. Öğrenci ve öğretmenlerimizin büyük ilgi gösterdiği geziye katılanlar; karın, doğanın ve birlikte olmanın tadını çıkardı.

İp çekme, çuval yarışı ve geleneksel yöntemlerle kayma yarışlarının düzenlendiği etkinlikte, mangalda yapılan sucuklar güne lezzet kattı.

Saatlerce süren aktivitede, eğlence dinmek bilmedi. Geziye katılan öğrenciler, "Okulumuzun böyle aktiviteler gerçekleştirmesi bizleri çok mutlu ediyor. Bu vesileyle Karboğazı'nın bu eşsiz güzelliğini bir kez daha görmüş olduk. Öğretmenlerimize ve okul yöneticilerimize bu güzel gezi için teşekkür ederiz"
Eral Okulları yetkilileri ise, "Bizim için eğitim kadar, öğrencilerimizi eğitime hazırlamak da önemli. Eğitime hazırlığın yolu ise motivasyondan geçiyor. Öğrencilerimizi ders ve sınav stresinden uzaklaştırıp, motivasyonlarını arttırmak için yıl içerisinde sürekli bu tarz aktiviteler gerçekleştiriyoruz. Karboğazı Kar Etkinliğimiz de oldukça eğlenceli geçti. Bu gezi sonrasında öğrencilerimiz yüksek motivasyonla derslerine devam edecektir." diye konuştu.

Bu yazı 24 Mayıs 2017 tarihinde kategorisinde yayınlandı.

ERAL OKULLARI (Çukurova Kampüs)
Adres: Huzurevleri Mah. 77123 Sk. No:3 01360 Çukurova Adana, Türkiye

ERAL MİNİ ANAOKULU
Adres: Güzelyalı Mah. 81128 Sk. No:4 01170 Çukurova Adana, Türkiye

ERAL İLKOKUL & ORTAOKUL
Adres: Güzelyalı Mah. 81107 Sk. No:3/1 01170 Çukurova Adana, Türkiye 

ERAL ANADOLU – FEN LİSESİ
Adres: Güzelyalı Mah 81108 Sk. No:16 01170 Çukurova Adana, Türkiye

444 3725
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram