Farkımız

Öğrenme ve Ders çalışma
Öğrencilerin derste daha verimli olabilmeleri için öncelikle temel ihtiyaçlarını karşılamaları gerektiğini biliyoruz. Öğrencilerin temel ihtiyaçlarını karşıladığı yer olan evini sadece dinlenme, eğlenme, ailesiyle vakit geçirme ve stres atma alanı olarak görüyor ve böyle kabul ediyoruz. “Öğrenme ve Ders çalışma” alanını bir bütün olarak ERAL çatısına taşıyoruz.
Rehber ve Yol Gösterici
Sınav ve eğitim sisteminde hızlı değişikliklerin olduğu ülkemizde, bu değişime ayak uydurmak hiç de kolay değil. Önemli kaygılar içerisinde olan öğrencilere ERAL rehber ve yol gösterici oluyor.
Eğitim Reçetesi
Öğrencinin eksik ve ihtiyaçlarına göre hazırladığımız eğitim reçetesinin uygulanması, öğrenci ERAL kapısından içeriye girdiği anda başlıyor, akşam ERAL kapısından çıktığı anda bitiyor. Evde kendisine özel zaman ayırabilen, ailesiyle güzel vakit geçirebilen öğrenciler, okula algıları açık ve huzurlu geliyor. Öğrencinin motivasyonu ve verimliliği artıyor. Böylece öğrencimiz sınavlarda daha başarılı bir performans sergiliyor.

ERAL OKULLARI (Çukurova Kampüs)
Adres: Huzurevleri Mah. 77123 Sk. No:3 01360 Çukurova Adana, Türkiye

ERAL MİNİ ANAOKULU
Adres: Güzelyalı Mah. 81128 Sk. No:4 01170 Çukurova Adana, Türkiye

ERAL İLKOKUL & ORTAOKUL
Adres: Güzelyalı Mah. 81107 Sk. No:3/1 01170 Çukurova Adana, Türkiye 

ERAL ANADOLU – FEN LİSESİ
Adres: Güzelyalı Mah 81108 Sk. No:16 01170 Çukurova Adana, Türkiye

444 3725
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram