Neler Oluyor Hayatta?

Neler Oluyor Hayatta?

Genel kültür, kültürleri anlamak ve yaşayıp hissetmek olarak düşünülebilir. Çoğunlukla toplumlar içerisinde öne çıkmış olan ve tarihsel bir sürece de yön vermiş olay ile birlikte durumların bilinmesi olarak isimlendirilebilir.

Bir insan bir konuyu bütünü ile birlikte dört dörtlük anlayamaz ya da anlatamaz belki fakat az da olsa konu ile ilgili bir fikir sahibi olabilir. Genel kültür bir konuyu özünü kavrama usulü ile doğru bir şekilde anlamak ve bu konu ile de alakalı bir konuşma geçtiği zaman veya şahsa bir soru yöneltildiği takdirde konu ile alakalı bilgileri doğru bir şekilde aktarabilmektir. Neler Oluyor Hayatta kulübü öğrencilerimizi özenle seçilmiş olan genel kültür konularında aydınlatmak ve onları eğitmek için kurulmuştur.

Başlıca konularımız:
Çernobil, Geleceğin Meslekleri, Dünya Örgütleri, Dünyanın 7 Harikası, Yürüyen Köşk ve Fazıl Say, Sanal Gerçeklik, Tıpta ve Sanatta Teknoloji, Türkçe ve İngilizce CV Hazırlama.

Diğer Kulüplerimiz

ERAL OKULLARI (Çukurova Kampüs)
Adres: Huzurevleri Mah. 77123 Sk. No:3 01360 Çukurova Adana, Türkiye

ERAL MİNİ ANAOKULU
Adres: Güzelyalı Mah. 81128 Sk. No:4 01170 Çukurova Adana, Türkiye

ERAL İLKOKUL & ORTAOKUL
Adres: Güzelyalı Mah. 81107 Sk. No:3/1 01170 Çukurova Adana, Türkiye 

ERAL ANADOLU – FEN LİSESİ
Adres: Güzelyalı Mah 81108 Sk. No:16 01170 Çukurova Adana, Türkiye

444 3725
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram