Takımımız Adana 3.sü Oldu!

Adana 3.sü olan basketbol takımımız adını tarihe altın harflerle kazıdı!

Engel tanımayan, deyim yerindeyse önüne çıkan neredeyse tüm rakiplerini dize getiren Eral Basketbol takımı, turnuvanın sonunda herkese nasip olmayacak bir başarının mimarı oldu.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Basketbol Federasyonu’nun katkılarıyla düzenlenen okullar arası basketbol turnuvasında, 39 takım arasından Adana 3.sü olarak bölgelere katılmaya hak kazanan basketbol takımımız adını Eral tarihine altın harflerle kazıdı.
Engel tanımayan, deyim yerindeyse önüne çıkan neredeyse tüm rakiplerini dize getiren Eral Basketbol takımı, turnuvanın sonunda herkese nasip olmayacak bir başarının mimarı oldu. Yüzlerce öğrenci öğretmen ve yakınlarının akın ettiği müsabakalarda ter döken takımımız, Eral’ı en iyi şekilde temsil ederek, okulumuzun haklı gururu oldu.

Yağmur çamur, hastalık dinlemeyen takımımız, çıktığı neredeyse her karşılaşmada elinden gelenin fazlasını sergileyerek salondan puan almayı başardı. Şampiyonluğa ramak kala liderliği elinden kaçıran takım oyuncularımızın seneye şampiyon olacağından hiç endişemiz yok.

Bu yazı 5 Mart 2016 tarihinde kategorisinde yayınlandı.
Önceki Yazı

ERAL OKULLARI (Çukurova Kampüs)
Adres: Huzurevleri Mah. 77123 Sk. No:3 01360 Çukurova Adana, Türkiye

ERAL MİNİ ANAOKULU
Adres: Güzelyalı Mah. 81128 Sk. No:4 01170 Çukurova Adana, Türkiye

ERAL İLKOKUL & ORTAOKUL
Adres: Güzelyalı Mah. 81107 Sk. No:3/1 01170 Çukurova Adana, Türkiye 

ERAL ANADOLU – FEN LİSESİ
Adres: Güzelyalı Mah 81108 Sk. No:16 01170 Çukurova Adana, Türkiye

444 3725
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram