2019-2020 Yerleştirme Sonuçları

SIRAÖĞRENCİ ADISOYADIKAZANDIĞI ÜNİVERSİTE-BÖLÜM
1BERİLBİLGİKOÇ ÜNİ. - PSİKOLOJİ
2AYKUT YAŞARALTUNTOPKOÇ ÜNİ. - ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
3UFUKÖZDEMİRİTÜ - ENDÜSTRİ MÜH.
4ALPTORUNODTÜ - MAKİNE MÜH.
5DOĞACANŞAHİNSABANCI ÜNİ. - SANAT VE SOS. BİL. FAKÜLTESİ
6LEYLAAKKUŞANKARA ÜNİ. - TIP
7HALİT BURAKKAYAGAZİ ÜNİ. - TIP
8SENAAYDARGAZİ ÜNİ. - TIP
9EFEKALELİOĞLUÇUKUROVA ÜNİ. - TIP
10ŞEVVAL TÜRKANTÜKMENOĞLUDÜZCE ÜNİ. - TIP
11ARDAÖZCANMEDİPOL ÜNİ.- DİŞ (BURSLU)
12SUDENAZ SENAKUNDAKÇIHOCA AHMET YESEVİ ÜNİ. - DİŞ HEKİMLİĞİ
13ASLIKOCAMERSİN ÜNİ. - ECZACILIK
14ÖZLEMDİRİLYENİ YÜZYIL ÜNİ. - ECZACILIK
15KAANŞENKULEİSTANBUL  ÜNİ. - HUKUK
16TALHABARMANSELÇUK ÜNİ.- HUKUK
17FEHMİERKOÇSELÇUK ÜNİ - HUKUK
18EDAMÜFTÜOĞLUYALOVA ÜNİ.- HUKUK
19MEHMED AKİFKESKİNTEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİ.- HUKUK
20ERİNÇMEMURÇAĞ ÜNİ. -  HUKUK % 100 BURSLU
21ASLIHANULUÇAYÇAĞ ÜNİ. -  HUKUK % 100 BURSLU
22ÖZGÜN CEMTAKMAZÇAĞ ÜNİ.- HUKUK %50
23İREMAYKANFİNAL ÜNİ. - %50 HUKUK
24TURANCANÇELİKAYÇAĞ ÜNİ.- PSİKOLOJİ %50
25İREM ÖZKANÇAĞ ÜNİ. - PSİKOLOJİ (Ücretli)
26FATMA EFSAKOCABUĞAKAPADOKYA ÜNİ. PSİKOLOJİ %50
27CANERGİNNİĞDE ÜNİ. - PDR
28DOĞAÇBERRAKYEDİTEPE ÜNİ. - GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
29ECEYEŞİLANADOLU ÜNİ.- GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
30UMUTBOSTANKTÜ - MAKİNE MÜH.
31UMUTFİKİRGAZİANTEP ÜNİ - MAKİNE MÜH.
32YARKINŞIKBİLGEÇUKUROVA ÜNİ - MAKİNE MÜH. (İNG)
33SOYDAN ÇAĞATAYTAŞÇUKUROVA ÜNİ - MAKİNE MÜH. (İNG)
34DAMLAKONUKSEVERÇUKUROVA ÜNİ - MAKİNE MÜH.
35MEHMET BATUHANÇINARSAKARYA ÜNİ - MAKİNE MÜH.
36MEHMETSAÇIKARALISELÇUK ÜNİ.- MAKİNE MÜH.
37BERDAN BORANTEMELALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİ.- MAKİNE MÜH.
38RIZA BORANORADANA ALPARSLAN TÜRKEŞ BİLİM VE TEKN. ÜNİ. MAKİNE MÜH. (İNG)
39ATA ERAYBİRBİRİADANA ALPARSLAN TÜRKEŞ BİLİM VE TEKN. ÜNİ - ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
40BATUHAN SALİHGÖÇERHASAN KALYONCU ÜNİ - ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
41ULAŞ CANÖZDENİZBALIKESİR BANDIRMA ÜNİ - ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
42ALPERENEKİCİSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.- BİLGİSAYAR MÜH. (İÖ)
43İPEKÇIDIKİSKENDERUN TEKNİK ÜNİ - BİLGİSAYAR MÜH.
44ERDİNÇDALYANMERSİN TOROS ÜNİ.- YAZILIM MÜH. %50
45MUSTAFADEMİRAYAKMERSİN ÜNİ.- KİMYA MÜH.
46HARUN GİRAYKUŞÇUKUROVA ÜNİ. - BİYOMEDİKAL MÜH.
47EMİR KURTULUŞKUVVETLİÇUKUROVA ÜNİ - GIDA MÜH
48BERİLŞİMŞEKÇUKUROVA ÜNİ - GIDA MÜH.
49FATMA GÜLYILDIRIMÇUKUROVA ÜNİ - TEKSTİL MÜH.
50REŞİT BUĞRAAYERDEMESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİ - TEKNİK MALZEME MÜH.
51SEVİMORUÇERCİYES ÜNİ- ENDÜSTRİYEL TASARIM MÜH.
52ALİ ERENÇİÇEKİSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA - DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH.
53OZAN EMREÇAYİSKENDERUN TEKNİK UNİ - DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH.
54BARLASOLGUN HARP OKULU
55HAVVA NURKESTELLİMERSİN ÜNİ. - MİMARLIK
56YAĞMUR EYLÜL HÖRÜSGELİŞİM ÜNİ. - BESLENME VE DİYETETİK %50
57BÜŞRA KİPRİULUSLARARASI KIBRIS ÜNİ.- BESLENME VE DİYETETİK %100
58ZEYNEPBOYACIANTALYA BİLİM ÜNİ.- FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON %100
59NURSELİNGÜLERİZMİR DEMOKRASİ ÜNİ. - HEMŞİRELİK
60YAREN DAMLADÖNMEZDOĞU AKDENİZ ÜNİ.- HEMŞİRELİK
61AYŞEDOĞANOSMANİYE KORKUT ATA ÜNİ.- HEMŞİRELİK
62AYŞENURPOLATMERSİN ÜNİ.- EBELİK
63AÇELYAMEZRELİÇUKUROVA ÜNİ. (CEYHAN) - VETERİNERLİK
64ÖZGECEYHANERZURUM TEKNİK ÜNİ. - MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
65AHMET CANKUYUCUODTÜ-TARİH
66ERENARSLANERANKARA ÜNİ. - MATEMATİK
67DOĞAÖZBİNGÜLGAZİANTEP ÜNİ. - KİMYA
68ARDA CANŞEKERYEDİTEPE ÜNİ. - SİYASET BİL. VE ULUS. İLİŞKİLER (İNG-BURSLU)
69BERRE İREMAKSELYEDİTEPE ÜNİ.- İÇ MİMARLIK %75
70AYŞENURMERCANLIBEYKOZ ÜNİ.- İÇ MİMARLIK %75
71İREM BENGİSUKAÇARÇUKUROVA ÜNİ-SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNG)
72SERAYKIZILAYAKDENİZ ÜNİ - ULUSLARARASI İLİŞKİLER
73BERFİNÖZSAYINKIBRIS ODTÜ- ULUSLARARASI İLİŞKİLER %50
74SARPSATICIANADOLU ÜNİ.- ULUSLARARASI İLİŞKİLER (AÖF)
75GİZEMBUBERENAKDENİZ ÜNİ - SOSYOLOJİ
76UTKUÖZTÜRKSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ - SOSYOLOJİ
77PINARTOKLARKIRKLARELİ ÜNİ. - SOSYOLOJİ
78BUSESARIİZMİR DEMOKRASİ ÜNİ. -YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
79HARUN METEHANERAVCIKADİR HAS ÜNİ.- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ %50
80BERKAYBALIKÇIALPARSLAN TÜRKEŞ ÜNİ.- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
81EGEDOĞANTİMURADNAN MENDERES ÜNİ.- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
82ALPBERKBÜYÜKNİSANMEHMET AKİF ERSOY UNİ - BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ
83EVRENALMAZOĞLUDOĞU AKDENİZ ÜNİ.- BİLİŞİM SİSEMLERİ VE TEKNOLOJİSİ %75
84ÇAĞDAŞÖZCANNEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ.- KAMU YÖNETİMİ
85ALTAYMİSDİKBİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİ,-SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
86BUĞRAAKKUŞÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME
87BUSEŞİMŞİRÇUKUROVA ÜNİ. -MALİYE
88ECEÖZÇELİKÇUKUROVA ÜNİ. - EKONOMETRİ
89DOĞAMANAPALPARSLAN TÜRKEŞ ÜNİ.- İŞLETME (İNG)
90EMİRUÇURUMALPARSLAN TÜRKEŞ ÜNİ.- İŞLETME
91ARDABAZADANA BİLİM TEKNOLOJİ ÜNİ. - ULUSLARARASI TİC. ve FİNANSMAN
92HAZALBÜYÜKAKARMEDİPOL ÜNİ.- BANKACILIK VE SİGORTACILIK %50
93YAĞMURALEVŞİMŞEKMERSİN ÜNİ.-BÜRO YÖNETİMİ
94NEDAGÜRSOYÇAĞ ÜNİ - ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK (İNG)
95UMUTKARABULUTÇAĞ ÜNİ. - SİGORTACILIK (%100 BURS)
96KASIMBOZKURTÇAĞ ÜNİ. - DIŞ TİCARET %50 BURSLU
97ERTUĞRUL EMREAKYOLEGE ÜNİ. -  ZİRAAT FAKÜLTESİ
98DURUYALÇINAKDENİZ ÜNİ. - ZİRAAT FAKÜLTESİ
99SEMAADIBELLİÇUKUROVA UNİ - ÇOCUK GELİŞİMİ
100HELİNDEMİRKIRKLARELİ ÜNİ.- ÇOCUK GELİŞİMİ
101BARIŞBALKIŞMERSİN ÜNİ - ELEKTRONİK VE HABERLEŞME TEKNOLOJİSİ
102HALİS BURAKALANYALIOĞLUARKIN YARATICI SANATLAR VE TASARIM ÜNİ. - ENDÜSTRİYEL TASARIM
103ÖZGENÖZGÜMÜŞANADOLU UNİ - SPOR YÖNETİCİLİĞİ
104MUZAFFERDOĞANİSKENDERUN TEKNİK UNİ - TURİZM REHBERLİĞİ
105MEHMETEVREBAŞKENT ÜNİ.- ANESTEZİ %50
106YİĞİTYALÇINÇUKUROVA ÜNİ - ZİRAAT FAKÜLTESİ
107YİĞİT ERENOĞURERÇUKUROVA ÜNİ - OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ
108HASANDEMİRÇUKUROVA ÜNİ - MAKİNE BÖLÜMÜ
109İSMETBAKIMLIÇUKUROVA ÜNİ - MAKİNE BÖLÜMÜ
110TAYLANSARITÜRKÇAĞ ÜNİ.- ADALET
Bu yazı 28 Ağustos 2020 tarihinde kategorisinde yayınlandı.
Sonraki Yazı
Sitede Arayın
Son Yazılar

ERAL OKULLARI (Çukurova Kampüs)
Adres: Huzurevleri Mah. 77123 Sk. No:3 01360 Çukurova Adana, Türkiye

ERAL MİNİ ANAOKULU
Adres: Güzelyalı Mah. 81128 Sk. No:4 01170 Çukurova Adana, Türkiye

ERAL İLKOKUL & ORTAOKUL
Adres: Güzelyalı Mah. 81107 Sk. No:3/1 01170 Çukurova Adana, Türkiye 

ERAL ANADOLU – FEN LİSESİ
Adres: Güzelyalı Mah 81108 Sk. No:16 01170 Çukurova Adana, Türkiye

444 3725
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram